HS0612-3R8505-R
Numărul produsului DigiKey
283-HS0612-3R8505-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HS0612-3R8505-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 5F 3.8V
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 2Ohm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Bandă
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
5 F
Spațiu între derivații
0,102" (2,60mm)
Toleranță
-20%, +50%
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Înălțime - Montat (Max)
0,551" (14,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
2Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-15°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C