HSL0814-3R8106-R
Numărul produsului DigiKey
283-HSL0814-3R8106-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSL0814-3R8106-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 10F 3.8V
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 1,5Ohm 1000 ore la 60°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Bandă
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
10 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,335" diam. (8,50mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Înălțime - Montat (Max)
0,610" (15,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
1,5Ohm
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 60°C