HSH1016-3R8556-R
Numărul produsului DigiKey
283-HSH1016-3R8556-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSH1016-3R8556-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 55F 3.8V
Descriere detaliată
55 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 200mOhm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
55 F
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,709" (18,00mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200mOhm la 1kHz