LIC1013Q3R8256
Numărul produsului DigiKey
4688-LIC1013Q3R8256-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LIC1013Q3R8256
Descriere
CAP LITHIUM HYB 25F 3.8V 10*13
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 280mOhm la 1kHz 1000 ore la 85°C
Categorie
Grad
Producător
CDA (Zhifengwei Technology)
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
25 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Înălțime - Montat (Max)
0,571" (14,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
280mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-20°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C