ATS-1149-C1-R0
Numărul produsului DigiKey
ATS1511-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS-1149-C1-R0
Descriere
FULL BRICK HEATSINK 61X118X11.4M
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Radiator Convertor c.c./c.c. tip bloc integral Aluminiu – Montare în partea superioară
Categorie
Lățime
4,646" (118,00mm)
Prod.
Diametru
Serie
Înălțime aripioară
0,449" (11,40mm)
Ambalaj
Vrac
Disipare putere la creșterea temperaturii
Stare piesă
Activ
Rezistență termică la flux de aer forțat
1,00°C/W la 200 LFM
Tip
Montare în partea superioară
Rezistență termică în condiții naturale
Pachet răcit
Material
Metodă de atașare
Înșurubat
Finisaj material
Aur eloxat
Formă
Dreptunghiular, Nervuri în unghi
Număr produs de bază
Lungime
2,402" (61,00mm)