PAF600F24-28
Numărul produsului DigiKey
285-1482-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PAF600F24-28
Descriere
DC DC CONVERTER 28V 600W
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 28V – – 21,5A 19V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PAF600F24-28 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
21,5A
Prod.
Putere (wați)
600 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare (Min)
19V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Bloc integral
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)