PAF600F280-28/T
Numărul produsului DigiKey
285-1485-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PAF600F280-28/T
Descriere
DC DC CONVERTER 16.8-33.6V 600W
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 16,8 – 33,6V – – 21,5A 200V - 400V Intrare
Modele EDA/CAD
PAF600F280-28/T Modele
Curent - Ieșire (Max)
21,5A
Prod.
Putere (wați)
600 W
Serie
Tensiune - Izolație
3 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Eficiență
91%
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Tensiune - Intrare (Max)
400V
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)