VFB600-D24-S24
Numărul produsului DigiKey
179-VFB600-D24-S24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VFB600-D24-S24
Descriere
DC DC CONVERTER 24V 600W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – 25A 18V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
VFB600-D24-S24 Modele
Putere (wați)
600 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Eficiență
91%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Curent - Ieșire (Max)
25A