VFB600-D24-S12
Numărul produsului DigiKey
179-VFB600-D24-S12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VFB600-D24-S12
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 600W
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 50A 18V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VFB600-D24-S12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
600 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, UVLO
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Pachet/cutie
Bloc integral
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 2
Agenție de aprobare
UL
Tensiune - Ieșire 3
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
50A