VFB600-D48-S28
Numărul produsului DigiKey
179-VFB600-D48-S28-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VFB600-D48-S28
Descriere
DC DC CONVERTER 28V 600W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 28V – – 25A 36V - 75V Intrare
Modele EDA/CAD
VFB600-D48-S28 Modele
Curent - Ieșire (Max)
25A
Prod.
Putere (wați)
600 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Eficiență
91%
Tensiune - Intrare (Min)
36V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)