PCCG-SLA12V1800
Numărul produsului DigiKey
2059-PCCG-SLA12V1800-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PCCG-SLA12V1800
Descriere
BATT CHARGER DESKTOP 13.8V 1.8A
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Desktop Încărcător de baterii 13,8V 1,8A 12V
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp încărcare
8h
Producător
ZEUS Battery Products
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Ambalaj
Vrac
Putere - Max
30W
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
4,61" L x 2,40" l x 1,46" Î (117,00mm x 61,00mm x 37,00mm)
Tip
Desktop
Tip montare
Desktop
Chimie baterie
Plumb și acid sulfuric
Stil terminație
Clame-crocodil
Dimensiune celule baterie
12V
Caracteristici
Indicator cu leduri
Număr de celule
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 40°C
Tensiune - Nominală
13,8V
Agenție de aprobare
Curent de încărcare - Max
1,8A