PC12-12F2
Numărul produsului DigiKey
2059-PC12-12F2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PC12-12F2
Descriere
BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– 12 V Plumb acid etanșat (SLA, VRLA) Baterie reîncărcabilă (secundară) 12Ah
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Mărime/Dimensiune
5,94" L x 3,86" l x 3,70" Î (151,0mm x 98,0mm x 94,0mm)
Prod.
Stil terminație
Furcă, 0,250" (6,3mm)
Ambalaj
Vrac
Rată descărcare
20Hr
Stare piesă
Activ
Durată de depozitare
12 luni
Chimie baterie
Curent de încărcare standard
3,6A