GC120A12-AD1
Numărul produsului DigiKey
1866-1743-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GC120A12-AD1
Descriere
BATT CHARGER DESKTOP 13.6V 7.5A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Desktop Încărcător de baterii 13,6V 7,5A 12V
Categorie
Timp încărcare
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Serie
Putere - Max
102W
Ambalaj
Cutie
Mărime/Dimensiune
6,57" L x 2,64" l x 1,38" Î (167,00mm x 67,00mm x 35,00mm)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Desktop
Tip
Desktop
Stil terminație
Conector dreptunghiular
Chimie baterie
Plumb și acid sulfuric, Litiu-ion
Caracteristici
Indicator cu leduri
Dimensiune celule baterie
12V
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Număr de celule
1
Agenție de aprobare
CB, CE, cULus, GS, PSE, UL
Tensiune - Nominală
13,6V
Greutate
620g
Curent de încărcare - Max
7,5A