PC55-12NB
Numărul produsului DigiKey
2059-PC55-12NB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PC55-12NB
Descriere
BATTERY LEAD ACID 12V 55AH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– 12 V Plumb acid etanșat (SLA, VRLA) Baterie reîncărcabilă (secundară) 55Ah
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Mărime/Dimensiune
9,06" L x 5,39" l x 8,27" Î (230,0mm x 137,0mm x 210,0mm)
Prod.
Stil terminație
Piuliță și bolț, M5
Ambalaj
Vrac
Rată descărcare
20Hr
Stare piesă
Activ
Durată de depozitare
12 luni
Chimie baterie
Curent de încărcare standard
16,5A