PC33-12NB
Numărul produsului DigiKey
2059-PC33-12NB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PC33-12NB
Descriere
BATTERY LEAD ACID 12V 33AH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– 12 V Plumb acid etanșat (SLA, VRLA) Baterie reîncărcabilă (secundară) 33Ah
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Mărime/Dimensiune
7,72" L x 5,16" l x 6,34" Î (196,0mm x 131,0mm x 161,0mm)
Prod.
Stil terminație
Piuliță și bolț, M6
Ambalaj
Vrac
Rată descărcare
20Hr
Stare piesă
Activ
Durată de depozitare
12 luni
Chimie baterie
Curent de încărcare standard
9,9A