SMD1206B020TF/24
Numărul produsului DigiKey
13-SMD1206B020TF/24TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-SMD1206B020TF/24CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-SMD1206B020TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMD1206B020TF/24
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 200MA 1206
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 200 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
650 mOhms
Producător
YAGEO
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
2.6 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Concav
Tensiune - Max
24V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l (3,20mm x 1,65mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
200 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
420 mA
Grosime (Max)
0,057" (1,45mm)
Curent - Max
100 A