1206L020/30YR
Numărul produsului DigiKey
18-1206L020/30YRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-1206L020/30YRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-1206L020/30YRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206L020/30YR
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1206
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 200 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
650 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
2.6 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
30V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l (3,20mm x 1,65mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
200 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
420 mA
Grosime (Max)
0,039" (1,00mm)
Curent - Max
100 A