SZSMF4L24CAT3G
Numărul produsului DigiKey
18-SZSMF4L24CAT3GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-SZSMF4L24CAT3GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-SZSMF4L24CAT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZSMF4L24CAT3G
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 10,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SZSMF4L24CAT3G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,3A