RB521G-30HF
Numărul produsului DigiKey
641-1925-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1925-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1925-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB521G-30HF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD723
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 100mA Montare pe suprafață SOD-723
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-723
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
350 mV @ 10 mA