B57234S0220M000
Numărul produsului DigiKey
495-76264-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B57234S0220M000
Descriere
ICL 22 OHM 20% 4A 15MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 22 Ohms ±20% 4 A 0,591" (15,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B57234S0220M000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
4 A
Producător
TDK
Diametru
0,591" (15,00mm)
Serie
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Ambalaj
Vrac
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
R la 25°C
22 Ohms
Agenție de aprobare
UL
Toleranță
±20%