SL1525004
Numărul produsului DigiKey
570-SL1525004-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL1525004
Descriere
ICL 25 OHM 20% 4A 15MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 25 Ohms ±20% 4 A 0,591" (15,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
4 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
300 mOhms
Serie
Diametru
0,591" (15,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
25 Ohms
Calificare
Toleranță
±20%