A768EB226M1HLAE048
Numărul produsului DigiKey
399-A768EB226M1HLAE048TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-A768EB226M1HLAE048CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-A768EB226M1HLAE048DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A768EB226M1HLAE048
Descriere
CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µF 50 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 48mOhm 2000 ore la 125°C
Modele EDA/CAD
A768EB226M1HLAE048 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
55 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.1 A @ 100 kHz
Capacitanță
22 µF
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
48mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C