BZX84C18-HE3_A-08 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
În stoc: 0
Fișă de date
Diodă Zener 18 V 300 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3
BZX84C18-HE3_A-08
Numărul produsului DigiKey
112-BZX84C18-HE3_A-08TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-BZX84C18-HE3_A-08CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-BZX84C18-HE3_A-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C18-HE3_A-08
Descriere
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
41 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
45 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 12.6 V
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW