P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1
Numărul produsului DigiKey
3757-P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3757-P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3757-P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 12,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Nu
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12,4A