SZBZX84C5V1LT1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
onsemi
În stoc: 4.286
Fișă de date
Echivalente parametric
onsemi
În stoc: 312.218
Fișă de date
În stoc: 563
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Diodă Zener 5.1 V 250 mW ±6% Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
SZBZX84C5V1LT1G
Numărul produsului DigiKey
SZBZX84C5V1LT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZBZX84C5V1LT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZBZX84C5V1LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZBZX84C5V1LT1G
Descriere
DIODE ZENER 5.1V 250MW SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
50 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SZBZX84C5V1LT1G Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 2 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
250 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
60 Ohms