SZBZX84C18LT1G
Numărul produsului DigiKey
SZBZX84C18LT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZBZX84C18LT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZBZX84C18LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZBZX84C18LT1G
Descriere
DIODE ZENER 18V 250MW SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 18 V 250 mW ±6% Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
Modele EDA/CAD
SZBZX84C18LT1G Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 12.6 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
250 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
45 Ohms