DLW43SH101XK2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLW43SH101XK2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLW43SH101XK2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLW43SH101XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW43SH101XK2L
Descriere
CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Descriere detaliată
100 µH @ 1 MHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 200mA DCR 2Ohm
Modele EDA/CAD
DLW43SH101XK2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Inductanță la frecvență
100 µH @ 1 MHz
Înălțime (Max)
0,110" (2,80mm)
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Pachet/cutie
1812 (4532 metric)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V