BZX384B15-E3-18 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 3.079
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 6.578
Fișă de date
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
Diodă Zener 15 V 200 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-323
BZX384B15-E3-18
Numărul produsului DigiKey
112-BZX384B15-E3-18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-BZX384B15-E3-18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-BZX384B15-E3-18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX384B15-E3-18
Descriere
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 10.5 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Toleranță
±2%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Putere - Max
200 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms