IAUZ30N10S5L240ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IAUZ30N10S5L240ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IAUZ30N10S5L240ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IAUZ30N10S5L240ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IAUZ30N10S5L240ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 30A 8TSDSON-32
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 30A (Tc) 45,5W (Tc) Montare pe suprafață PG-TSDSON-8-32
Modele EDA/CAD
IAUZ30N10S5L240ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
14 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
832 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
45,5W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TSDSON-8-32
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
24mOhm la 15A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 15µA