BZT52C15S-7-F
Numărul produsului DigiKey
BZT52C15S-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZT52C15S-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZT52C15S-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52C15S-7-F
Descriere
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 15 V 200 mW ±6% Montare pe suprafață SOD-323
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZT52C15S-7-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
200 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 10.5 V