DSC1001DL5-025.0000T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,7V – 3,6V Standby (putere redusă) 4-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1001DL5-025.0000T
Numărul produsului DigiKey
150-DSC1001DL5-025.0000T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSC1001DL5-025.0000T
Descriere
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Stabilitate frecvență
±10ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
8mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-VDFN
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,7V – 3,6V