DSC1003DL5-025.0000 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,7V – 3,6V Standby (putere redusă) 4-VDFN
DSC1003DL5-025.0000
Numărul produsului DigiKey
150-DSC1003DL5-025.0000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSC1003DL5-025.0000
Descriere
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Stabilitate frecvență
±10ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent - Alimentare (Max)
8mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,7V – 3,6V