DSC1001BL2-050.0000
Numărul produsului DigiKey
150-DSC1001BL2-050.0000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSC1001BL2-050.0000
Descriere
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Referință client
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,7V – 3,6V Standby (putere redusă) 4-VDFN
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă
Curent - Alimentare (Max)
10,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-VDFN
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VDFN (5x3,2)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,7V – 3,6V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
15µA
Stabilitate frecvență
±25ppm