MM3Z15VT1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 5.000
Fișă de date
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 13.346
Fișă de date
Comchip Technology
În stoc: 1
Diodă Zener 15 V 300 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z15VT1G
Numărul produsului DigiKey
MM3Z15VT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM3Z15VT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM3Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM3Z15VT1G
Descriere
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
53 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
MM3Z15VT1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 10.5 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Putere - Max
300 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms