1.5KE15A-E3/51 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 1.454
Fișă de date
MFR Recommended
În stoc: 8.507
Fișă de date
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
STMicroelectronics
Comchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Microchip Technology
Littelfuse Inc.
21,2V Clemă 70,8A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns 1,5KE
1.5KE15A-E3/51
Numărul produsului DigiKey
1.5KE15A-E3/51GI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE15A-E3/51
Descriere
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC 1.5KE
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
70,8A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Ambalaj
Vrac
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12,8V
Tensiune - Străpungere (Min)
14,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21,2V