5KP13AE3/TR13 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
În stoc: 104
YAGEO
În stoc: 300
Littelfuse Inc.
21,5V Clemă 233A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns P600
5KP13AE3/TR13
Numărul produsului DigiKey
5KP13AE3/TR13-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
5KP13AE3/TR13
Descriere
TVS DIODE 13VWM 21.5VC P600
Descriere detaliată
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
13V
Tensiune - Străpungere (Min)
14,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21,5V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
233A