1.5KE15A-HF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
YAGEO
În stoc: 280
Fișă de date
Similar
YAGEO
În stoc: 0
Fișă de date
21,2V Clemă 70,75A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
1.5KE15A-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1.5KE15A-HFTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE15A-HF
Descriere
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
70,75A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și cutie (TB)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12,8V
Pachet/cutie
DO-201AA, DO-27, Axial
Tensiune - Străpungere (Min)
14,25V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21,2V