5KP12E3/TR13 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
YAGEO
În stoc: 570
Fișă de date
22V Clemă 227A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns P600
5KP12E3/TR13
Numărul produsului DigiKey
5KP12E3/TR13-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
5KP12E3/TR13
Descriere
TVS DIODE 12VWM 22VC P600
Descriere detaliată
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
22V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
227A