5KP10E3/TR13 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
YAGEO
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Littelfuse Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
18,8V Clemă 266A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns P600
5KP10E3/TR13
Numărul produsului DigiKey
5KP10E3/TR13-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
5KP10E3/TR13
Descriere
TVS DIODE 10VWM 18.8VC P600
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
10V
Pachet/cutie
P600, Axial
Tensiune - Străpungere (Min)
11,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
18,8V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
266A