CRCW04026K98FKED
Numărul produsului DigiKey
541-6.98KLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
541-6.98KLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-6.98KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRCW04026K98FKED
Descriere
RES 6.98K OHM 1% 1/16W 0402
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.98 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Rezistență cip 0402 (1005 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CRCW04026K98FKED Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)