LT1963AEST-3.3#TRPBF
Numărul produsului DigiKey
505-LT1963AEST-3.3#TRPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-LT1963AEST-3.3#TRPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-LT1963AEST-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1963AEST-3.3#TRPBF
Descriere
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,5A SOT-223-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LT1963AEST-3.3#TRPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
1.5 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
120 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
63dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Cădere de tensiune (Max)
0,55V la 1,5A