T55A106M6R3C0200
Numărul produsului DigiKey
718-1985-2-ND - Bandă și mosor (TR)
718-1985-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
718-1985-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T55A106M6R3C0200
Descriere
CAP TANT POLY 10UF 6.3V 1206
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 1206 (3216 metric) 200mOhm la 100kHz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T55A106M6R3C0200 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Vishay Sprague
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Capacitanță
10 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
6.3 V
Cod dimensiune producător
A
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200mOhm la 100kHz