LT1963AEST-1.8#PBF
Numărul produsului DigiKey
LT1963AEST-1.8#PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1963AEST-1.8#PBF
Descriere
IC REG LIN 1.8V 1.5A SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,5A SOT-223-3
Modele EDA/CAD
LT1963AEST-1.8#PBF Modele
Curent - În repaus (Iq)
1.5 mA
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
120 mA
PSRR
63dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Cădere de tensiune (Max)
0,55V la 1,5A