TNPW04024K12BEED
Numărul produsului DigiKey
541-3152-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-3152-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-3152-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TNPW04024K12BEED
Descriere
RES 4.12K OHM 0.1% 0.13W 0402
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.12 kOhms ±0,1% 0,13W Rezistență cip 0402 (1005 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Rezistent la umezeală Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TNPW04024K12BEED Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)