LT1963AEQ-3.3#TRPBF
Numărul produsului DigiKey
505-LT1963AEQ-3.3#TRPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-LT1963AEQ-3.3#TRPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-LT1963AEQ-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1963AEQ-3.3#TRPBF
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DDPAK-5
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,5A DDPAK-5
Modele EDA/CAD
LT1963AEQ-3.3#TRPBF Modele
Curent - În repaus (Iq)
1.5 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
120 mA
PSRR
63dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
DDPAK-5
Cădere de tensiune (Max)
0,55V la 1,5A