CR0402-FX-6981GLF
Numărul produsului DigiKey
118-CR0402-FX-6981GLFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-CR0402-FX-6981GLFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-CR0402-FX-6981GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CR0402-FX-6981GLF
Descriere
RES SMD 6.98K OHM 1% 1/16W 0402
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.98 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Rezistență cip 0402 (1005 metric) – Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CR0402-FX-6981GLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)