PEAD310-18 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TT Electronics/Power Partners Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
XP Power
În stoc: 0
Fișă de date
48V 310 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
PEAD310-18
Numărul produsului DigiKey
3989-PEAD310-18-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PEAD310-18
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 310W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Consum de putere fără sarcină
500mW
Producător
Polarizare
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Pungă
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Dreptunghiular, Poziție 6
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
47" (1,20m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
7,80" L x 4,00" l x 2,00" Î (198,1mm x 101,6mm x 50,8mm)
Tensiune - Ieșire
48V
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, cULus, FCC, TUV
Curent - Ieșire (Max)
6,45A
Număr standard
Putere (wați)
310 W