AQM450PS48
Numărul produsului DigiKey
1470-AQM450PS48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AQM450PS48
Descriere
450W DESKTOP GAN MEDIACL AC-DC P
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48V 450 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
400mW
Producător
XP Power
Polarizare
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Tavă
Eficiență
94%
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Dreptunghiular, Poziție 6
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
47,24" (1,20m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
10,00" L x 4,56" l x 1,85" Î (254,0mm x 115,8mm x 47,0mm)
Tensiune - Ieșire
48V
Agenție de aprobare
CB, CE, EN, UKCA, UL
Curent - Ieșire (Max)
9,38A
Număr standard
60601-1; 62368-1
Putere (wați)
450 W