GST360A48-C6P
Numărul produsului DigiKey
1866-GST360A48-C6P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GST360A48-C6P
Descriere
PWR SUPP, BATT & COND
Descriere detaliată
48V 360 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
500mW
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Conector ieșire
Dreptunghiular, Poziție 6
Lungime cordon
39" (1,00m)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
8,66" L x 3,74" l x 1,81” Î (220,0mm x 95,0mm x 46,0mm)
Tensiune - Ieșire
48V
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, KC, PSE
Curent - Ieșire (Max)
7,5A
Număr standard
Putere (wați)
360 W