PXT10125
Numărul produsului DigiKey
5214-PXT10125-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXT10125
Descriere
COMPUTER POWER CORD - 18AWG
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25,00' (7,62m) Cordon de alimentare Negru NEMA 5-15P La IEC 320-C13 SVT
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Ecranare
Fără ecranare
Producător
StarTech.com
Lungime
25,00' (7,62m)
Ambalaj
Pachet pentru vânzare cu amănuntul
Marcaj agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Țări aprobate
Stil
Pini de tip tată (lame) la socluri de tip mamă (sloturi)
Culoare
Negru
Conector principal
NEMA 5-15P
Valoare nominală tensiune
125V
Conector secundar
IEC 320-C13
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Număr de conductoare
3
Temperatură de funcționare
3°C – 60°C